Nowa perspektywa finansowa 2014-2020 – środki unijne dla przedsiębiorców

Miejsce szkolenia: Lublin, Hotel Locomotiva, ul. Północna 28C
Data szkolenia: 30 czerwca 2015, godz. 10.00

Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan” zapraszają do udziału w bezpłatnym seminariumNowa perspektywa finansowa 2014-2020 – środki unijne dla przedsiębiorców” w ramach projektu “Dobre kadry szansą na innowacje”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zaproszenie kierujemy do właścicieli, kadry zarządzającej oraz pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, działających na obszarze województwa lubelskiego.

Nowa perspektywa finansowa otwiera przed polskimi przedsiębiorcami ogromne możliwości finansowania rozwoju, a tym samym wypracowania przewagi konkurencyjnej zarówno na ryku lokalnym, jak i europejskim. Aby skutecznie wykorzystać te możliwości, należy poznać nowe instrumenty wsparcia oraz zasady ich przyznawania.
Podczas seminarium, oprócz omówienia najważniejszych nowości, przedstawimy szczegółowo krajowe i regionalne programy operacyjne, w ramach których przedsiębiorcy mogą lub będą mogli ubiegać się o dotacje. Uzupełnieniem spotkania będą warsztaty praktycznego przygotowania wniosków aplikacyjnych. Nasi eksperci (praktycy w pozyskiwaniu dotacji i zarządzaniu projektami) podzielą się swoimi doświadczeniami oraz pomogą w sposób praktyczny przygotować się do wykorzystania środków unijnych.

Udział w darmowym szkoleniu

Udział w seminarium jest bezpłatny. Po więcej informacji nt. seminarium oraz po dokumenty zgłoszeniowe zapraszamy na stronę internetową projektu: http://www.dobrekadry.info/pl/seminaria