Zapraszamy na BEZPŁATNY warsztat: Tajniki pracy doradcy zawodowego

Miejsce szkolenia: Warszawa, Akademia Finansów i Biznesu Vistula, ul Stokłosy 3, aula nr 1
Data szkolenia: 7 lutego 2014, godz. 10.00 – 15:30

W związku z dużym zainteresowaniem 7 lutego odbędzie się druga edycja warsztatu „Tajniki pracy doradcy zawodowego”.

Jesteś wypalony zawodowo? Chciałbyś w nowym roku coś zmienić? Myślisz o zmianie zawodu?, a może chciałbyś/chciałabyś rozszerzyć swoje kwalifikacje o dodatkową, przyszłościową profesję i zostać Doradcą Zawodowym?

Zapraszamy na bezpłatny warsztat „Tajniki Pracy Doradcy Zawodowego” – warsztat dla osób rozważających pracę jako doradca zawodowy.

Więcej o szkoleniu

Podczas  kilku godzinnych warsztatów będziemy mówić co zrobić, żeby być dobrym doradcą zawodowym. Opowiemy o tym, jaka jest specyfika tej pracy, jakie cechy powinien mieć Doradca Zawodowy, jaką powinien mieć wiedzę, gdzie może ją zdobyć, jakie należy skończyć studia, gdzie odbyć przydatne kursy. Powiemy także o możliwościach zdobycia doświadczenia oraz formalnych wymogach dotyczących tego zawodu. Wspomnimy również pokrótce o narzędziach pracy doradcy zawodowego. Na zakończenie będzie o kodeksie etycznym – czyli czego doradca nie może robić, a co należy do jego obowiązków. Będzie oczywiście czas na pytania.

Zajęcia poprowadzi Aleksandra Szurek  – praktyk z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w pracy Doradcy Zawodowego z Klientami, jak i w prowadzeniu studiów podyplomowych dla przyszłych doradców zawodowych

Udział w darmowym szkoleniu

Zajęcia są bezpłatne, żeby się zapisać wystarczy wypełnić formularz:
ttps://docs.google.com/forms/d/1ZJAUXlgI2X7nnFJYli9HYKq8t3MrRWuowWAEXXcZC4Q/viewform